Ballina Aktualitet U bënë prindër për herë të parë, zbulohet emri i vajzës së...

U bënë prindër për herë të parë, zbulohet emri i vajzës së Marina Vjollcës dhe Getoar Selimit

205
Sigal

Marina dhe Getoari u bënë prindër për herë të parë dje. Tashmë është zbuluar edhe emri i vajzës së vogël, që sipas burimeve nga miq pranë çiftit kanë vendosur ta quajnë Marget, një emër i bashkimit të emrave të dy artistëve.

Deri tani nuk kemi as foto e as njē prononcim nga çifti i njohur, por Luana, tezja e së voglës në një postim në Instagram shkroi: Ndjesia më e bukur në botë.