Tjetër tragjedi/ Ishte duke notuar, mbytet 66-vjeçari në plazhin e Kavajës

59
Sigal

Një tjetër tragjedi është ka ndodhur këtë të shtunë në vend.

Sipas policisë, 66-vjeçari V.N ndërsa ishte duke notuar në plazhin e Kavajës, dyshohet se është mbytur në ujë.

Sakaq grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi:

Sot, rreth orës 17:40, shtetasi V. N., 66 vjeç, duke notuar në plazhin e Kavajës, dyshohet se është mbytur në ujë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.