Tjetër aksident/ Përplasen tre makina, përfundojnë në kanal

440
Sigal

Një aksident tjetër është shënuar vetëm pak minuta më parë në autostradën Lezhë – Laç.

Tre automjete tip Volkswagen, Ford dhe Peugeot, janë përplasur me njëra-tjetrën dhe për pasoje kanë përfunduar në kanal.

Raportohet se nga aksidenti ka pasur vetëm dëme materiale.

Policia po punon për zbardhjen e shkaqeve të këtij aksidenti.