Të shtëna me armë në Lezhë, vdes një grua

194
Sigal

Një 52-vjeçare dyshohet se i ka dhënë fund jetës në banesën e saj në Lezhë.

Burime bëjnë me dije se gruaja, ka qëlluar veten me armë gjahu, ndërkohë që mbeten ende mister rrethanat në të cilat ka ndodhur ngjarja, dhe arsyet që e kanë shtyrë drejt këtij akti ekstrem.

Njoftimi i Policisë:

Më datë 06.05.2021,rreth orës 10:40, në fshatin Ishull- Lezhë,në banesën e saj dyshohet së është vetëvrarë me armë gjahu shtetasja D.M.,52 vjeçe.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.