Spektakolare/ Pas shiut, ylberi shndrit mbi Tiranë (VIDEO)

169
Sigal

Pas ditëve gri dhe me shi natyra i dhuroi sot qytetarëve të Tiranës disa momente vërtetë magjike. Për disa minuta u shfaqën pamjet e mrekullueshme të ylberit.

Një spektakël i tillë nuk shihej prej shumë kohësh në Tiranë. Meqë pamje të tilla nuk të ndodh t’i ndeshësh shpesh shumë prej kalimtarëve nxituan t’i fiksojnë në aparatet e tyre celularë për t’i postuar në rrjetet sociale Facebook apo Twitter.