Si parashikohet moti nga nesër deri në fundjavë, si do të luhaten temperaturat

105
Sigal

Këtë javë, moti do të jetë i favorshëm dhe me plot orë me diell. Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, nga nesër deri në datën 23 tetor, të dielën, moti parashikohet i kthjellët me vranësira kalimtare në jugperëndim dhe bregdet.

Ndërsa mjegullina lokale do të jetë e pranishme përgjatë zonave luginore në orët e mëngjesit.

Në datën 20 tetor, temperaturat parashikohen me rënie në vlerat e mesditës por kryesisht në zonën e verilindjes.

Ndërsa në datën 21 dhe 22 tetor temperaturat do të kenë rënie në vlerat e mëngjesit.

Ndërsa të dielën, në datën 23 tetor, temperaturat do të kenë rritje në vlerat e mëngjesit.

Si parashikohet moti nga nesër deri në fundjavë, si do të

Si parashikohet moti nga nesër deri në fundjavë, si do të

Si parashikohet moti nga nesër deri në fundjavë, si do të

Si parashikohet moti nga nesër deri në fundjavë, si do të

Si parashikohet moti nga nesër deri në fundjavë, si do të