Shqiptari shpëtohet nga vdekja në Venecia

63
Sigal

Ndërhyrja e karabinierëve të Eraclea në Venecia i kanë shpëtuar jetën një 40 vjeçari shqiptar.

Ky i fundit ishte duke u larë në det, kur ka pësuar probleme.

Ai kishte nisur të përpëlitej dhe ka qenë e menjëhershme ndërhyrja e karabinierëve që bashkë me rojet e plazhit e ka dërguar shqiptarin në urgjencë.

Aktualisht shqiptari është në gjendje të qëndrueshme dhe jashtë rrezikut për jetën.

Image