Shkelma e grushte me efektivët e policisë/ Të rinjtë në Durrës rebelohen ndaj bluve

145
Sigal

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në qytetin e Durrësit.
Uniformat blu u kanë shkuar pranë disa të rinjve që kishin thyer orarin policor të orës 23:00.

Ata i kanë kërkuar të rinjve që të largoheshin për në shtëpitë e tyre. Por më pas ka nisur një përplasje fizike mes të rinjve dhe efektivëve të policisë.