Sherr mes të rinjve në Vlorë, 18-vjeçarja humb ndjenjat

358
Sigal

Një sherr mes disa të rinjve ka ndodhur pak më parë në qytetin e Vlorës.

Mësohet se disa djem kanë dhunuar njërin prej shokëve të tyre te ‘Pallati i Kulturës’.

Sakaq, bëhet me dije se shkak është bërë një vajzë,18 vjeçare.

Kjo e fundit ka humbur ndjenjat dhe është dërguar me urgjencë në spital.

Vijon…