Sekuestrohen 125 kg drogë/ Pranga dy grekëve

476
Një tjetër sasi e konsiderueshme lënde narkotike është sekuestruar sot në Iguminicë.
Bëhet fjalë për 125 kg marijuanë, të ndara në 30 pako.
Lënda narkotike u gjet në një mjet.
Policia ka arrestuar dy shtetas grekë, 40 dhe 50 vjeç, ndërsa nuk bëhen me dije identitetet e tyre.
Sigal