Rrezikon të mbytet pushuesja 30-vjeçare në Shëngjin, nxirret nga uji dhe çohet me urgjencë në spital

83
Sigal

Një pushuese 30-vjeçare është rrezikuar të mbytet në plazhin e Kunes në Shëngjin.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 17:00 të kësaj të mërkure.

Ajo është marrë me urgjencë nga autoambulanca dhe është dërguar ne spitalin rajonal të Lezhës, ku po merr trajtimin e nevojshëm mjekësor.