Reshjet e shiu, pema bie mbi makinë në Tiranë, shihni pamjet (Foto)

62
Sigal

Një pemë e vjetër ka rënë mbi një makinë në Tiranë, duke i shkaktuar dëmtime të mëdha.

Me sa duket nga lagështia për shkak të reshjeve, pema është thyer dhe ka rënë mbi një makinë “Renault”.

Fatmirësisht nuk ka pasur persona të lënduar.

  • foto galeri