Rama si e dashura e Vuçiç/ Kapexhiu sjell ‘perlat’ e radhës

401
Sigal

Investimi i kryeministrit Edi Rama për të pastruar imazhin e Serbisë dhe të presidentit të saj, Aleksandar Vuçiç, ka sjellë mjaft zemërim te shqiptarët.

Çështja e Mini-Shengenit ka sjellë reagime.

Por ndonjëherë fjalët janë të tepërta përballë punimeve të mjeshtrit Bujar Kapexhiu.