Vret veten aktori i famshëm duke lënë pas një shënim për djalin 3-vjeçar

371
Sigal

Një aktor 37-vjeçar nga Bollywood-i është ndarë nga jeta mbrëmjen e djeshme.

Kushal Punjabi, 37 vjeç, vrau veten në apartamentin e tij në Mumbai mbrëmë.

Menjëherë pasi u gjet i pajetë në shtëpinë e tij në Pali Hill, miqtë e yllit të Bollywood-it thanë se ai vuante nga depresioni.

Punjabi la një shënim vetëvrasës që përmbante vullnetin e tij për t’ia kaluar gjysmën e pasurisë djalit të tij 3 vjeç.

Shënimi vazhdonte me kërkesën për t’ia kaluar gjysmën tjetër të pasurisë së tij të prindërve dhe motrës së tij.

Ai shkruante gjithashtu se askush nuk do të fajësohej për vdekjen e tij.

Autoritetet indiane thanë që ata nuk po e trajtojnë vdekjen si të dyshimtë dhe kanë paraqitur një raport për vdekjeje aksidentale.