Puka e mbushur me drogë, narkobandat e armatosura terrorizojnë fëmijët

95
Sigal

Një qytetar ka denoncuar faktin se malet e Pukës janë mbushur me drogë.

Sipas denoncuesit, banorët nuk dalin dot në tokat e tyre, pasi njerëz të armatosur i pengojnë.

Denoncimi është bërë nga ish-kryeministri Sali Berisha.

Reagimi i ish-kryeministrit Sali Berisha:

Ligjin në narkoshtet e bën droga!

Lexoni mesazhin e qytetares dixhitale!

Narkobandat e armatosura terrorizojnë fëmijët!

Ato nuk lejonë fermerët të punojnë tokat e tyre. sb

pershendetje doktor berisha uroj te jeni mir me shendet dua te bej nje denoncim sepse vetem tek ju kemi besim jam nje banore nga gjogjan i pukes shteti dhe pushteti po na terrorizojn femijet ne zona siper fshatit kan mbushur parcelat plot me hashash nuk pushojn krismat e armeve nuk guxojm te ikim tek arat tona sepse na ndalojn persona te armatosur policia dhe shteti nuk ekzistojn flm zoti doktor ju lutem anonim sepse kto te vrasin