Presidenti Meta: Koha për ide të reja dhe rizgjim të shoqërisë civile

42
Sigal

Presidenti Ilir Meta ndodhet këtë fundjavë në Berat.

Në një postim në Facebook, Presidenti Meta shkruan:

“Sot, një pasdite frymëzuese në Berat, i ftuar nga “Rinia për Zhvillimin e Beratit”, me Isufin, Miltiadhin, Avenirin, Alketin e shumë të rinj profesionistë, të cilët punojnë plot përkushtim dhe besojnë në të ardhmen e qytetit të tyre të zemrës.
Koha për ide të reja dhe rizgjim të shoqërisë civile”.