Presidenti Meta e ‘nis ditën me shoqëri të mirë’, ja fotot që publikon

184
Sigal

Presidenti i Republikës Ilir Meta ka publikuar në rrjete sociale një foto tepër të veçantë.

Ai shihet, teksa ushqen disa rosa që ndodhen fare pranë një liqeni. Kreu i Shtetit, shkruan mbi foton e publikuar:

“Kur e nis ditën në shoqëri të mirë!”.

Foto të këtilla janë të shpeshta për presidentin. Ai duket se e shijon shumë natyrën dhe zakonisht shfaqet duke ngjitur male e duke zhvilluar ekspedita të ndryshme.