Plagosje me thikë në Yzberisht, dy persona qëllojnë një 34-vjeçar

82
Sigal

Plogosje me armë të ftohtë në Yzberisht. Dy persona kanë plagosur një të tretë. Autorët janë larguar nga vendi i ngjarjes. Të përfshirë M. Basha, B. Basha dhe V. Çela i cili ka mbëtur i plagosur. Paraprakisht dyshohet se kanë patur sherr me njëri tjetrin dhe që dyshohet për motive banale.