Përfshihet nga flakët ashensori në një kompleks pallatesh në Tiranë, policia jep detajet

64
Sigal

Një ashensor është përfshirë nga flakët në një kompleks pallatesh në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur në rrugën e Kavajës. Si pasojë e zjarrit ka vetëm dëme materiale.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e rrethanave.

Njoftimi i policisë:

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 16.05.2022, në Rrugën e Kavajës, në një kompleks pallatesh, ka rënë zjarr në ashensorin e pallatit.

Si pasojë  ka vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.