Përdhunimi i 15-vjeçares, pezullohet nga detyra drejtori i shkollës në Kamzë

61

Drejtori i shkollës “Azem Hajdari” në Kamzë, Besnik Daci, është pezulluar nga detyra, disa ditë pasi u bë publik skandali i abūzimit të 15-vjeçares, nga roja i shkollës dhe tre të rinj.

Burime bëjnë me dije se pezullimi i tij është bërë deri në përfundimin e hetimit administrativ.