Parashikimi i motit për sot

365
Sigal

17 Nëntor 2019 moti do të  mbetet me vranësira mesatare deri të dendura dhe kthjellime të pakta. Era do të jetë me me drejtim Jug (S) Juglindje (SE) me shpejtësi 10-20 m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë i forcës 6 me lartësi vale 1,5- 2,0 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë me pa ndryshime.

Temperaturat min dhe max:

Zonat  malore  5/17°C

Zonat e ulëta  10/23°C

Zonat bregdetare 13/21°C