Panairi Ndërkombëtar i Tiranës/ Fatmarrela lë “gojëhapur” vizitorët e Panairit

209
Sigal

 

Panairi Ndërkombëtar i Tiranës ka sjellë për vizitorët e tij në ditën e tretë të organizimit mjaft evente, të cilat kanë tërhequr vëmendjen e të gjithë panairit.
Nga sfiltata e modës te masterclass-i i Henri Gjatës, ka qenë një numër i madh eventesh që janë organizuar në datën 3 dhjetor, mirëpo ajo ç’ka ka lënë me gojë hapur vizitorët dhe organizatorët ka qenë Fatmarrela.Mesditën e sotme, disa vajza kanë parakaluar në stendat e të gjithë panairit të veshura me peshqir duke i lënë vend imagjinatës, ç’ka tërhequr vëmendjen, jo vetëm të vizitorëve, organizatorëve, por edhe mediave të tjera.Ky ishte një “truk” i kompanisë Fatmarrela të Fatma Haxhialiut, e cila u bë pjesë për herë të parë në Panair duke i dhënë një tjetër frymë këtij organizimi.Stendën e Fatmarrelës mund ta gjeni në katin e dytë, ku mund të shihni të gjitha produktet e linjës së parë të kaçurrelave në vend, por jo vetëm kaq, por mund të bëheni pjesë e surprizave që Fatma ka përgatitur për vizitorët e saj.