Nënë e bir dhunojnë vajzën e shtëpisë

16
Sigal

Nënë e bir në Fier po hetohen në gjendje të lirë, pasi akuzohen se kanë dhunuar vajzën e familjes. Kjo e fundit u pajis me urdhër mbrojtje.

“Specialistët e Sektorit për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Mallakastër referuan materialet në Prokurori, ku nisi procedimi në gjendje të lirë për shtetasen M. S., 40 vjeçe dhe për djalin e saj, shtetasin H. L., 19 vjeç, të dy banues në Fier, pasi dyshohet se kanë ushtruar dhunë ndaj familjares së tyre, 15 vjeçe (vajza e shtetases M. S.). 15-vjeçarja u pajis më urdhër mbrojtjeje.”, thuhet në njoftimin e policisë.