Moti i keq, rrëzohet shtylla e tensionit në Tiranë

548
Moti i keq me reshje të dendura shiu dhe erë, nuk ka kyersyer as kryeqytetin.
Si pasojë e erës së fortë, pasditen e sotme është rrëzuar një shtyllë tensioni te Shkolla e “Bashkuar”.
Fatmirësisht, rrëzimi i shtyllës nuk ka shkaktuar të persona të lënduar.
Sigal