Merr flakë bombula e gazit, shmanget shpërthimi

440
Një bombul gazi ka marrë flakë në afërsi të spitalit të Vlorës. Dy automjete zjarrfikse janë nisur në vend të cilat lokalizuan flakët si dhe arritën të largonin në kohë bombolën nga banesa duke shmangur një shpërthim të mundshëm. Në moment në banesë nuk ndodhej njeri.
Sigal