Merr flakë banesa në Fier, ja për çfarë dyshohet…

41
Sigal

Një banesë është përfshirë nga flakët në lagjen ‘’29 Nëntori’’ në qytetin e Fierit.

Mediat raportojnë se shtëpia ishte e banuar por fatmirësisht nuk ka pasur asnjë të lënduar.

Dyshohet se shkak i zjarri ka qenë izoluesja e soletës ndërkohë që dy zjarrfikëse dhe policia kanë mbërritur në vendin e ngjarjes.