Surprizojnë maqedonasit, Pandev përfiton dhe gjen golin e barazimit (VIDEO)

62
Sigal

Ka zgjatur vetëm 10 minuta avantazhi i Austrisë, teksa Maqedonia e Veriut ka gjetur menjëherë barazimit. Mbrojtësit austriak keqkuptohen mes tyre, duke i dhënë mundësinë Pandev që të përfitojë dhe të shënojë me portën e boshatisur.