Merr flakë automjeti në Tiranë

128
Sigal

Një automjet i tipit “Benz” ka marrë flakë në ecje pranë farmacisë nr.10 në Tiranë.

Nuk dihet shkaqet, por dyshohet aksidentalisht.

Nuk ka te lënduar, ndërkohë që forcat e policisë dhe zjarrfiksia janë nisur drejt vendit të ngjarjes.