Makina përplaset me trafik-ndarësen në Kamëz

64
Sigal

Një aksident automobilistik ka ndodhur këtë pasdite në zonën e Kamzës në kryeqytet.

Një automjet është përplasur me barrierat anësore, ndërsa dyshohet se shoferja ka qenë duke përdorur celularin në atë moment.

Policia dhe grupi hetimor në Kamëz janë duke hetuar këtë incident.