Makina përplas kalimtarin në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit”

74
Sigal

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të premteje në qendër të Tiranës.

Nga burime në vendin e ngjarjes mësohet se një automjet ka përplasur një kalimtar.

Në vendin e ngjarjes kanë shkuar forca të policisë.

Nuk dihet identiteti dhe gjendja e personit të plagosur.

Të paqarta janë edhe rrethanat e ngjarjes.