Lushnje/ Motori del nga rruga, drejtuesi tij në gjendje të rëndë

242
Sigal

Në aksident është përfshirë një motor, ku drejtuesi është në gjendje të rëndë dhe është dërguar me urgjencë në spital. Një aksident i rëndë ka ndodhur sot pasdite në Lushnje. Dosja.al mëson se aksidenti i rëndë ka ndodhur në afërsi të fshatit Krutje. Në aksident është përfshirë një motor, ku drejtuesi është në gjendje të rëndë dhe është dërguar me urgjencë në spital.