Lezhë/ Makina përplas këmbësorin, sillet me urgjencë në Tiranë

267
Sigal

Një aksident ka ndodhur këtë pasdite në fshatin Rraboshtë të Lezhës.

Një automjet ka përplasur një këmbesor me inicialet K.B, vjeç 25.

Drejtuesi i automjetit e ka dërguar të plagosurin në spitalin rajonal të Lezhës në gjendje të rëndë dhe më pas është dërguar për në spitalin e Traumës për ndihmë më të specializuar pasi ka marrë plagë të rënda.