LAJM I FUNDIT/ Aksident pranë 9-katësheve në Tiranë, plagoset një person, dërgohet me urgjencë drejt spitalit

48
Sigal

Aksident pranë 9-të katësheve në Tiranë.

Një person i plagosur niset me urgjencë për në spital. Ende të panjohura shkaqet dhe identiteti, si dhe rrethanat.