Kryemadhi: Fëmijët tanë janë e ardhmja, detyra jonë të luftojmë për ta!

58

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi përmes një postimi në rrjetin social Facebbok, shkruan se fëmijët janë e ardhmja e vendit dhe se është detyrë të luftohet për ta.

Postimi i Kryemadhit:

Fëmijët tanë janë e ardhmja.
Dhe është detyra jonë të luftojmë për ta.

#ShqipëriaShtëpiaJuaj 🌹