Këmbimi valutor/ Me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro

120
Sigal

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 100.6 lekë dhe do të shitet me 101.5 lekë.

Ndërkohë monedha evropiane euro do të blihet me 110.8 lekë dhe do të shitet me 111.4 lekë.

Franga zvicerane do të blihet me 112.6 lekë dhe do të shitet me 113.6 lekë. Ndërsa paundi britanik do blihet me 126.5 lekë dhe do të shitet me 127.7 lekë.

Këmbimi valutor/ Me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro