Ish-deputetja e LSI ironizon deklaratat e Taulant Ballës: Hesht, do të flasin shkresat!

173
Sigal

Ish-deputetja e LSI, Silva Caka, ka reaguar pas deklaratave të kreut të grupit parlamentar të PS, Taulant Balla, lidhur me çështjen e shkarkimit të Presidentit Ilir Meta.

Me nota ironie, Caka thotë se Balla nuk pranoi asgjë, e kërkoi që të heshtet e të respektohet Gjykata Kushtetuese.

Postimi i Cakës:

Iku Taulanti, por nuk pranoi asgje
“Te respektojme Gjykaten Kushtetuese dhe te heshtim” thote…
Ahahahahahahahahaaaa te heshtesh posi o Taulant, se e bete Gramoz Ruçin falsifikator, e qelbet tani qe nuk eshte me
Hesht o Taulant hesht, hesht se flasin shkresat per ty!