I mituri me makinë përplaset me shtyllën në Shkodër, 2 të plagosur

271
Sigal

Një 15-vjeçar në Shkodër që po ngiste makinën ka dalë nga rruga është përplasur me një shtyllë

Rajan Selaj mësohet se ngiste automjetin, ndërsa i plagosur ka mbetur Erik Selaj, 16 vjeç.

Njoftimi i policisë:

Shkodër/ Informacion paraprak

Më datë 25.01.2022, rreth orës  19:30, në lagjen Partizani, Rrruga e Komanit, Shkodër, mjeti tip Benz me drejtues shtetasin R. S., 15 vjeç, banues në Dobraç, Shkodër, ka dalë nga rruga dhe është përplasur me murin e një avullie.

Si pasojë e përplasjes ka marrë dëmtime drejtuesi i mjetit R. S., dhe pasagjeri E. S., 16 vjeç, banues në Dobraç, Shkodër, të cilët ndodhen në spital nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave të aksidentit.