Gaz lotsjellës dhe shkopinj gome ndaj artistëve te Teatri

558
Sigal

Në orën 20:30 kanë nisur sërish përplasjet fizike mes qytetarëve. Policia ka ndërhyrë në këto momente që të largojnë prej andej qytetarët që janë mbledhur në mbështetje të artistëve.

Policia ka përdorur gaz lotsjellës dhe shkopinj gome.

Gepostet von Partia Demokratike e Shqipërisë am Mittwoch, 24. Juli 2019