FOTOT/ Mbështetësit e PD-së presin Berishën të dalë nga zyra, çfarë po ndodh para selisë blu

77
Sigal

Mbështetës dhe demokratë pak para nisjes zyrtarisht të protestës së thirrur nga opozita, presin jashtë selisë së PD-së për të dalë lideri Sali Berisha.

Siç shihet dhe nga pamjet të shumtë janë qytetarët që kanë bllokua rrugën dhe hyrjen e selisë blu.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Nuk dihet se sa do të zgjasë protesta e sotme, për të cilën opozita ka deklaruar se do të jetë demokratike.