FOTOT/ Goditi me grusht Berishën duke e gjakosura, ja kush është agresori (EMRI)

68
Sigal

Personi që shihni është agresori që sulmoi me gusht kryetarin e PD-së, Sali Berisha, i cili po marshonte drejt protestës në Bulevardin Dëshmorët e Kombit.

Personi në fjalë goditi rrufeshëm Berishën, duke e gjakosur afër syrin dhe duke e rrëzuar.

Ndërkohë, që agresori u neutralizua nga truproja dhe u gjakos në fytyrë. Behet fjale per shtetasin Gentian Shehu, nga Kukesi.

  • foto galeri