Droga në portin e Durrësit, zbulohet itinerari, anija u nis nga…

59
Sigal

Detaje te reja dalin ne drite nga droge qe u sekuestrua ne portin e Durresit.

Anija “Unistream” është nisur nga porti i Barranquilla në Kolumbi në 26 prill në orën 11:32 dhe ka mbërritur në Portin e Durrësit në 16 maj, një ditë më parë në orën 08:32.

Mësohet se brenda saj u zbuluan 53 pako me kokainë, të fshehura në dy çanta.