Dita e Flamurit/ Mesazhi i fortë i presidentit Meta: Pavarësia dhe sovraniteti duhen mbrojtur çdo ditë

100
Sigal

Presidenti i Republikës, Ilir Meta, ka uruar shqiptarët për festën e 28-29 nëntorit.

Meta shprehet se pavarësia dhe sovraniteti nuk janë të dhëna njëherë e përgjithmonë, por duhen mbrojtur përditë.

Postimi i presidentit Ilir Meta:

Pavarësia dhe Sovraniteti nuk janë të dhëna njëherë e përgjithmonë, por duhen mbrojtur çdo ditë. 🇦🇱