Digjet makina e bashkëshortes së gjyqtarit në Tiranë

532
Sigal

Gjatë natës së kaluar ne territorin e komisariatit nr.2 në Tiranë është djegur një mjet tip “Opel Corso” ngjyrë vishnje, e cila ishte  parkuar në rruge.

Burimet bëjnë me dije  se makina e djegur rezulton të jetë në ne pronësi te bashkëshortes se gjyqtarit, Sokol Binaj.

Bashkëshortja e Binajt punon në Prokurorinë e Krimeve të Rënda, ndërsa policia dhe grupi hetimor po punojnë për zbardhjen e ngjarjes.