Çmendet i riu në Sarandë, rreh ish-të dashurën dhe kundërshton gjatë shoqërimit policinë

57
Sigal

Një 33-vjeçar është vënë në prangat e policisë në Sarandë, për shkak se ka ushtruar dhunë ndaj ish-të dashurës së tij. Gjatë momenteve të shoqërimit shtetasi me iniciale E.K ka kundeërshtuar me dhunë policinë.

Njoftimi i policisë:

Nga specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Sarandë u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit E. K., 33 vjeç, banues në Sarandë, pasi ka ushtruar dhunë fizike ndaj ish të dashurës së tjj, si dhe ka kundërshtuar punonjësit e Policisë, gjatë momentit të shoqërimit.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.