Atentat me armë zjarri të riut në Laç

363
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Laçit, ku është plagosur me armë zjarri një person. I plagosuri është dërguar në spitalin e Traumës në Tiranë për të marrë ndihmën mjekësore. Akoma nuk është bërë i ditur shkaku i konfliktit, si dhe identiteti i personit të plagosur.
Nuk dihen ende motivet e ngjarjes, ndërsa policia e mbërritur në vendngjarje ka nisur hetimet për identifikimin dhe kapjen e autorëve.
Sigal