Ardi Veliu presion ‘Rogneri’, kërkon të fusë snajperat

531
Sigal

Situata e tensionuar e protestës ka bërë që Garda e Republikës të shtojë forcat për mbikëqyrjen e situatës.

Madje ata nuk janë duke kursyer as bizneset private.

Sipas një qytetari, i cili ka shkruar në redaksinë e*JOQ Albania,* garda po bën presion që të ngjitet në tarracën e hotelit, madje bashkë me ta ka qenë edhe drejtori i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu.

Policia presion menaxhereve te Rogner per te lejuar ngjitjen e snapjerave ne tarracen e hotelit. Ard Veliu eshte fotografuar duke hyre brenda ne Rogner

Mesazhi:

Joq pershendetje jam punojes i Rogner hotel policia po ben presion qe snajperat te ngjiten lart ne tarrace ishte dhe drejtori i policise.