Aksident në Elbasan, makina përplas biçikletën, një i plagosur

120
Sigal

Një automjet ka përplasur një biçikletë dhe për pasojë një person ka mbetur i plagosur.

Aksidenti ka ndodhur në afërsi të hyrjes së Ish-Kombinatit Metalurgjik.

Deri më tani nuk dihet identiteti i personit të plagosur. Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton për zbardhjen e rrethanave të këtij aksidenti.