Aksident në Durrës, shoferja 38-vjeçare përplas këmbësorin

71
Sigal

Aksident në Durrës. Ngjarja ndodhi rreth orës 08:00, në lagjen nr. 16.

Burime zyrtare nga policia bënë me dije se një automjet me drejtuese shtetasen B. M., 38 vjeçe, ka përplasur këmbësorin shtetasin S. K., 58 vjeç, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.