Sigal

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën Tiranë-Durrës.

Dy makina të tipit ‘BMW’ dhe ‘Mercedes-Benz’ janë përplasur me njëra-tjetrën.

Ende nuk janë bërë me dije shkaqet e aksidentit ose nëse ka persona të lënduar.