Aksident i trefishtë në Tiranë, njëri nga të plagosurit rëndë i shtrirë në rrugë

312
Sigal

Një aksident i rëndë është shënuar në orët e pasdites në Tiranë. Një automjet taksi është përplasur fillimisht me një motor dhe më pas me një kamion. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në zonën e Unazës së Re. Nga ky aksident i trefishtë kanë mbetur të plagosur rëndë dy persona. Ndërkohë që në vendngjarje ndodhen policia dhe mjete zjarrëfikëse.

Image